Jana Dvořáková - VIDEO a AUDIO - LEKCE anglického jazyka pro začátečníky až mírně pokročilé

Mým hlavním cílem je, aby vás angličtina bavila a abyste si zamilovali samotný proces učení a aktivně se do něho zapojovali.  Snažím se, abyste anglický jazyk vnímali jako něco praktického, s čím se každý den setkáváte (i když si to třeba ani neuvědomujete), spíše než jako nějakou nudnou učební látku.

Základním pilířemcelého projektujsou VIDEOLEKCE,které najdete na mém: YouTube kanále.

Ty jsou pak podpořeny TEXTOVÝMI MATERIÁLY k jednotlivým videím, společně s písemnými cvičeními a AUDIONAHRÁVKYMI, které vám umožní poslech a opakování ve volných chvílích, před spaním anebo v hluchých chvilkách dne (řízení auta, žehlení, čekání na autobus, ...).  Písemné učební materiály a audionahrávky najdete na těchto stránkách.

Jednotlivá videa řadím bez návaznosti, na základě jejich úrovní (kromě kurzu pro úplné začátečníky, kde jsou lekce řazeny číselně).  Základní myšlenkou je narážet na látku týkající se jednotlivých úrovní z různých úhlů pohledu a tak postupně získávat komplexní porozumění.

Ale lepší než dlouhosáhlé vysvětlování bude, když se hned pustíte do práce a vyzkoušíte, jestli vám tento styl bude vyhovovat.

Klikněte na: Youtube kanál Angličtina ON-LINE.


Držím vám palce
Jana Dvořáková